O Nás

Drahoslava Molnárová

Společnost skyMODRA.CZ založila Drahoslava Molnárová na základě mnohaletých zkušeností v cestovním ruchu. Profesionalita, spolehlivost a loajalita k zákazníkům ji dovedla k rozhodnutí se po dlouhých letech osamostatnit a vystupovat pod vlastní značkou.

skyMODRA.CZ je zaměřena především na korporátní klientelu, která tvoří většinu našich zákazníků. Ti vyhledávají zejména letenky (variabilní odlety a přílety), jízdenky (autobus, vlak), trajektové lístky a případně ubytování, pojištění, aj.

skyMODRA.CZ je pro všechny, kteří hledají profesionální rady a přístup v oblasti cestování. Jsme připraveni poradit cestujícím s kufříkem do Frankfurtu nebo s batohem do Bangkoku. Jsme tu pro Vás.

skyMODRA.CZ bude v nadcházejících měsících zlepšovat své stránky a proto se můžete těšit na nové aplikace a nejen to.

skyMODRA.CZ zajišťuje služby v češtině, slovenštině a angličtině.

skyMODRA.CZ je agentura, která připravuje statistiky a přehledy jednotlivých korporátních cestujících. Na obchodních schůzkách je možné dohodnout případné snížení nákladů formou incentivních smluv s leteckými společnostmi.

skyMODRA.CZ je skvělým partnerem pro všechny, kteří chtějí cestovat a poznávat. Spolupracujeme pouze s osvědčenými leteckými společnostmi a partnery, kteří jsou nejen spolehliví, ale také schopni řešit případné nepříjemnosti ihned.

skyMODRA.CZ nabízí i nízkonákladové a charterové lety. Stačí se jen rozhodnout, do které destinace chcete cestovat.

Neváhejte nás kontaktovat osobně, telefonicky nebo emailem.