Kateřina Saparová, organizace Jeden Svět

„Na festival Prague Pride 2014 dorazilo více než 50 oficiálních hostů z 18 zemí. Zajistit cestu všem byl trochu blázinec, ale díky paní Molnárové to nakonec všechno klaplo.“

Maggie Howie, Brisbane

“I wanted back flight to (kterékoliv město), there were several complications due my ending of stay in Prague. She solved kindly each of my request – from oversize baggage to my special requested meal. Thank you Drahoslava! “

Vladimír Kašpárek, Frýdek Místek

"Děkuji za zajištění ubytování pro naši uzavřenou skupinu přátel ve Vysokých Tatrách. Hledali jsme něco pro dobrodruhy, ale na nikterak extrémně vzdáleno od lidí. Naše dovolená se nám líbila především díky dobře zvolenému místu. Děkuji za všechny."

Máša z Prahy

"Cestuji každý rok s jinou agenturou, protože mi vždy něco scházelo. Letos jsem narazila na SKYMODRA.cz a budu cestovat s nimi letos a rozhodně i příští rok. Rychlost a komunikaci ze zákazníkem ovládá na jedničku."

Michaela, Kladno

"Rozhodli jsme se strávit netradiční dovolenou na Islandu. Na doporučení mých přátel jsem zavolala agentuře SKYMODRA.cz a tam mi pomohli zakoupit lístky na trajekt na Island. Děkuji, dovolená byla báječná."

Zdenka, Praha

"Pro syna a jeho přítelkyni jsem sehnala nejlevnější letenky do Paříže, Děkuji, paní Molnárová"